Реклама

banner

28.12.2016 року в нашому селищі відбулося страшне ДТП.

Друзі! Як ви пам’ятаєте 28.12.2016 року в нашому селищі відбулося страшне ДТП.

П'яний водій який керував автомобілем Mercedes VITO та рухався із завеликою швидкістю як для населеного пункту, скоїв наїзд на двох молодих жінок, завдав їм травм несумісних із життям. Жінки померли на місті скоєння ДТП. По вині водія залишились без матерів четверо дітей і весь тягар по вихованні та догляду за дітьми ліг на плечі овдовівших чоловіків.

Захист винуватця стверджує та шукає всі можливі способи довести що водій не винуватий. Вони спробували доказати що водій не був на підпитку, але експертиза довела інше, вміст алкоголю в крові перевищував  допустиму норму в десять разів, також вони пробували довести що загиблі жінки нібито виїхали на проїжджу частину із провулку, але слідство завдяки світкам довели що вони рухалися по проїжджій частині в тому ж напрямку що і водій авто.

На попередньому слуханні, по рішенню суду, було прийнято рішення, тримання винуватця під вартою в СІЗО, термін його тримання закінчується 23.02.2017 року по закінченню цієї дати його мусять відпустити на волю. Тому в звязку із закінченням раніше встановленого строку тримання під вартою буде проведено слухання 21.02.2017 року в 14:00 в Лисянському районному судді, для прийняття рішення для продовження терміну тримання під вартою.

Тому всіх не байдужих просимо підтримати потерпілих, та запрошуємо на засідання до Лисянського  районного суду 21.02.2017 року в 14:00. 

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru