Реклама

banner

6 ініціативних груп з Лисянського району подали свої анкети-заявки до проекту з розвитку кооперації

Ініціативні групи з сіл Мар`янівка, Бужанка, Яблунівка, Виноград та смт.Лисянка подали свої анкети-заявки до проекту з розвитку кооперації, що реалізується Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації.


Проектом передбачено створення комунального підприємства “Регіональний навчально-практичний центр розвитку багатофункціональних кооперативів”. Першочерговою ціллю Центру розвитку буде розведення племінного поголів’я кролів з послідуючою передачею сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам з метою поширення в області кооперативного руху та збільшення робочих місць на селі.
Проект “Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів” фінансує Європейський Союз у рамках програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”.
Отримавши інформацію на інформаційному семінарі, що проходив в районі, сільські мешканці вирішили отримати підтримку від проекту з розвитку кооперації. У представників 5-ти Ініціативних груп в планах створити обслуговуючий кооператив з вирощування кролів, а у однієї ініціативної групи – з сушки фруктів.
У Центрі розвитку новостворені та діючі кооперативи будуть отримувати юридичний, ветеринарний, зоотехнічний, бухгалтерський, управлінський та інший супровід своєї господарської діяльності.

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Who's online

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru