Реклама

banner

Батьківщина: Вельбівець не гребує нічим, щоб виправдатися в очах громадськості

На Черкащині не вщухають пристрасті навколо питання партійної приналежності новообраного голови Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця, представника БПП «Солідарність», який свого часу перебував у лавах Партії регіонів. Про це йдеться в офіційній заяві черкаської обласної організації ВО «Батьківщина».

Щоб виправдати себе в очах громадськості Олександр Вельбівець добирає чимало причин і фактів, які б «відбілили» його заплямоване політичне минуле, робить про це гучні заяви на прес-конференціях.

На одному із медіа-заходів Вельбівець присягався, що ніколи не писав заяви до Партії регіонів, не подавав такої заяви і не брав участі в жодних партійних конференціях, де його могли б прийняти в цю партію. Більше того, О.Вельбівець скаржився, що сам постраждав від режиму Януковича. Адже у 2010 році, коли він був селищним головою Лисянки, його змушували залучати до партії підлеглих службовців. Оскільки він відмовився це робити, проти нього було сфабриковано кримінальну справу про отримання хабара.

Розуміючи, що у битві за керівне крісло обласного рівня усі методи важливі, Олександр Вельбівець не гребує нічим. При нагоді і колишніх однопартійців – «батьківщинівців» згадав, і нині діючого мера Анатолія Бондаренка, під керівництвом якого працював на Лисянщині. Ще й заявляє, що нібито «батьківщинівці» самі просили його стати членом ПР, аби у провладній на той час партії була «своя» людина.

Черкаська обласна організація політичної партії «Батьківщина» офіційно заявляє, що немає ніякого відношення до політичних вподобань, рішень та діянь Олексендра Вельбівця. Такі заяви О.Вельбівця є неправдивими та не відповідають дійсності. Обласний партійний осередок вважає таку інформацію спробою маніпуляції громадською думкою з використанням імені відомої політичної партії «Батьківщина», що є недопустимим.

 

Джерело: "Провінція"

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Who's online

На сайті 15 гостей та користувачі відсутні

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru