Реклама

banner

Для потреб, у зону АТО було передано ключі від автомобіля

Для потреб, у зону АТО було передано ключі від автомобіля Для потреб, у зону АТО було передано ключі від автомобіля

3 лютого 2016 року мешканці селища Лисянка проводжали у дорогу свого земляка, військовослужбовця

десантно-штурмової роти військової частини А-2777 Василя Козака, який після недовготривалої відпустки знову відправився для продовження служби у зону АТО.

Поїхав він не з пустими руками, а на відремонтованому та переданому для потреб військової частини автомобілі.

Провести та побажати щасливої дороги і легкої служби завітали голова обласної ради Олександр Вельбівець, заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий, селищний голова Лисянки Олександр Короленко та всі ті, хто надавав допомогу по збиранню бійця в дорогу і знає його особисто.

Головним і найціннішим дарунком для Василя Антоновича стала передача з рук голови обласної ради ключів від автомобіля УАЗ-469. Транспортний засіб було придбано й відремонтовано завдяки посильній участі Олександра Вельбівця, селищної ради, місцевих волонтерів та підприємців. Завдяки гуртовим зусиллям усіх небайдужих за короткий період вдалося відремонтувати і привести в належний технічний стан автомобіль, заповнити його продуктами харчування та окремими технічними засобами для потреб бійців на передовій.

– Допомогою бійцям на передовій я займаюсь із самого початку так званої Антитерористичної операції на Сході України. Адже переконаний, що в ситуації, яка склалася, лише наші об’єднані зусилля й посильна допомога нашим землякам і усім захисникам на сході – найменше, що ми можемо і зобов’язані робити для них, для країни й для самих себе… Із бійцями цієї військової частини (раніше це були морські піхотинці й базувались вони у Криму) я знайомий задовго до початку сумних подій на материковій Україні, неодноразово бував у них там, а після початку конфлікту – в Миколаєві, де вони на разі дислокуються. Допомагав їм зі спорядженням, технічним інструментом і продуктами, – усім, що вони просили і, що вдавалося дістати, – відзначив Олександр Іванович.

Для потреб, у зону АТО було передано ключі від автомобіля

Голова обласної ради також зауважив, що наразі у військових є потреба ще у кількох транспортних засобах підвищеної прохідності, і він активно займається пошуком цих автомобілів:

«Ми тримаємо безпосередній зв’язок із керівництвом частини, й вони нас інформують про те, яка їм необхідна техніка, чим оснащена тощо».

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Меню користувача

Who's online

На сайті 59 гостей та користувачі відсутні

КАЛЕНДАР

« July 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru