Реклама

banner

Губернатора турбують досі не розслідувані вибухи під час виборів у Лисянці та Христинівці

Голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба турбує, що досі не знайдені ті, хто влаштував вибухи під час виборів до парламенту у будинку депутата обласної ради, очільника обласної організації “Батьківщини” Анатолія Бондаренка (кандидата по 199-му виборчому округу) в Лисянці, та мера Христинівки Миколи Наконечного (кандидита по 200-му виборчому округу).
Про це губернатор заявив 1 лютого під час наради із правохоронцями та новим прокурором області Геннадієм Дем’яненком, повідомляє прес-служба голови облдержадміністрації.

- За період із січня по вересень 2012 року Черкащина посіла 3 місце у загальнодержавному рейтингу за рівнем боротьби зі злочинністю. Проте мене хвилює той факт, що у нас залишаються нерозкритими серйозні резонансні факти. Як наприклад, інциденти, що сталися у Христинівці та Лисянці з кандидатами у народні депутати, в будинках яких вибухнули гранати. Ця ситуація не повинна залишатися і надалі у такому «підвішеному» стані, – звертаючись до присутніх правоохоронців підкреслив очільник області. – Ми маємо одну спільну справу – забезпечення законності і правопорядку в державі.

На нараді аналізували, як правоохоронці боролися зі злочинністю та корупцією протягом минулого року.

- Ця нарада дуже на часі. Адже ми сьогодні маємо докладати усіх зусиль для того, щоб максимально працювати на захист держави та інтересів громадян. Цю вимогу ставить перед нами Президент України Віктор Янукович і ми не маємо права його підвести, – зазначив прокурор Черкаської області Геннадій Дем’яненко.

За словами Геннадія Олександровича, пріоритетом в роботі на 2013 рік стане боротьба з корупцією.

На актуальності розв’язання цієї проблеми наголосив і голова облдержадміністрації.

- Ще не було жодної зустрічі з громадянами, на якій би черкащани не скаржилися на корупцію! Тому мене, як керівника виконавчої влади області, зрозуміло, не задовольняє нинішній стан організації та практичної реалізації заходів протидії корупції, оскільки чинне антикорупційне законодавство, на мій погляд, дозволяє достатньо результативно протидіяти корупції, – зазначив губернатор.

Крім того, Сергій Тулуб наголосив на налагодженні більш чіткої взаємодії органів прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, державної податкової служби для протидії економічній злочинності.

Довідково: за результатами 2012 року в області майже на 10% зменшився рівень злочинності; на 20% вдалося знизити і рівень підліткової злочинності; зменшилася кількість зареєстрованих крадіжок (-8,3%.), зокрема квартирних (-34 %.). Зросла кількість розкритих злочинів – розкрито близько 74% від зареєстрованих.

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Who's online

На сайті 28 гостей та користувачі відсутні

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru