Реклама

banner

Голову Черкаської облради спіймали на зізнанні у причетності до регіоналів (ВІДЕО)

Двомісячне регіональне минуле … мимоволі. Опоненти голови облради знайшли відео на якому той визнає свій зв’язок з партією Януковича. На аматорській зйомці Олександр Вельбівець на зустрічі з громадою розповідає: було це ще до подій на Майдані і… не з власної волі. Мовляв, у Лисянці був керівником проектно-аналітичної групи. А це передбачало перебування у провладній на той час партії.

Олександр Вельбівець, голова Черкаської обласної ради: "Я був в "Нашій Україні і 2 місяці – у Партії регіонів. Якщо ви хочете мене звинуватити у співпраці, то я визнаю – я там був. Але яка моя роль була – це ще треба поговорити. І ще одне скажу. Зараз про це вже можна договорити, мені дали на це добро. Ідучі туди, мене туди направили, точніше, обласна організація партії "Батьківщина" з метою знати всі позиції, які готує влада тодішня на президентських виборах 2015 року. …Я партію не розвалював, там без мене було, кому це зробити".

 


Це відео протестувальники вимагали продемонструвати на вчорашній сесії облради. Депутат-"батьківщинивець" Роман Буданцев каже: запис їм передали мешканці Лисянки.

Роман Буданцев, депутат обласної ради: "Возглавлял он аналитический отдел. Получал там зарплату, хорошую зарплату. Он там работал. И есть доказательства. Я не знаю, какие доказательства нужны еще".

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Who's online

На сайті 12 гостей та користувачі відсутні

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru