Реклама

banner

Куди Лисяни викидають свої домашні відходи?....

В маленькі смітники, які стоять по всій частині Лисянки, люди викидають свої домашні відходи. Втім, урни не призначені для цього, тому часто бувають переповнені.
Лисяни мали б викидати сміття в великі баки, які мали стояти на подвір’ях багатоповерхівок, та на центральних вулицях селища. - Цілком зрозуміло, адже урни – на кожному кроці, а баків немає тож легше викинути пакет із сміттям десь по дорозі в урни, (аніж нести його у спеціально облаштоване місце – яких нажаль немає). Таким чином, ємності для сміття переповнюються дуже швидко, а звільняють їх лише раз на добув (в кращому випадку).
Але хочеться нагадати Лисянам, що сміттєві урни вздовж центральних вулиць не призначені для викидання домашніх побутових відходів. Вулиці обладнані урнами для сміття, яке з’являється у процесі пересування містом: недопалків, обгорток від цукерок, пачок з-під цигарок, використаних серветок тощо. Як правило, в побутовому смітті, є рештки їжі. Цим самим ми Лисяни сприяємо перебуванню на центральних вулицях безпритульних собак. У пошуках рештки їжі, тварини розтягують це сміття по вулицях і тротуарах.

 

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

 

Зворотній звязок

Joomla forms builder by JoomlaShine

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru