Реклама

banner

Лисянка - Розклад відправлень автобусів

Табло автовокзалу ЛИСЯНКА

Адреса автовокзалу Лисянка: вул. Котовського, 1

Довідковий телефон автовокзалу: 0504644009

Розклад руху автобусів від автостанці смт. Лисянка до автостанції Київ "Південна"

Час відправлення Час прибуття Рейс

Періодичність 

[Імовірність]

Автобус
Лисянка Київ "Південна"
05:49 - 05:50 09:30 745 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня [ 87%] БАЗ 30
06:30 - 06:33 10:05 449 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня [ 90%] БАЗ 30
07:19 - 07:20 10:20 751 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 87%] МЕРСЕДЕС16
07:44 - 07:45 10:45 264 Ас Звенигородка - Ас Київ "Півд" Щодня [ 81%] БАЗ 30
08:14 - 08:15 12:00 155 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня [ 75%] БАЗ 30
09:04 - 09:05 12:10 455 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня [ 90%] ЕТАЛОН-28
09:39 - 09:40 12:40 340 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 93%] БАЗ 30
10:54 - 10:55 13:35 857 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня [ 93%] БОГДАН-30
11:49 - 11:50 15:30 158 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня ВТСР-ні [ 73%] БАЗ 30
12:15 - 12:20 15:10 51 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня [ 78%] ЕТАЛОН-30
12:50 - 12:55 15:40 5879 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня [ 93%] ЕТАЛОН-30
13:49 - 13:50 16:30 200 Ас Звенигородка - Ас Київ "Півд" Щодня [ 87%] ЕТАЛОН-30
14:10 - 14:15 17:00 295 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 93%] БАЗ 30
15:25 - 15:30 18:10 598 Ас Звенигородка - Ас Київ "Півд" Щодня [ 87%] БАЗ 16А
15:58 - 16:00 18:50 901 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 93%] ЕТАЛОН-30
17:59 - 18:00 21:00 359 Ас Ватутіно - Ас Київ "Півд" Щодня [ 83%] ЕТАЛОН-30
19:09 - 19:10 22:00 113 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 92%] ЕТАЛОН-28
05:49 - 05:50 09:30 745 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня [ 87%] ЕТАЛОН-28
06:30 - 06:33 10:05 449 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня [ 90%] ЕТАЛОН-28
06:49 - 06:50 09:50 777 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" [100%] ЕТАЛОН-28
07:19 - 07:20 10:20 751 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 87%] ЕТАЛОН-28
08:14 - 08:15 12:00 155 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня [ 74%] ЕТАЛОН-28
09:04 - 09:05 12:10 455 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня [ 90%] ЕТАЛОН-28
09:39 - 09:40 12:40 340 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 94%] ЕТАЛОН-28
10:54 - 10:55 13:35 857 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня [ 94%] ЕТАЛОН-28
11:49 - 11:50 15:30 158 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня ВТСР-ні [ 78%] ЕТАЛОН-28
12:15 - 12:20 15:10 51 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня [ 77%] ЕТАЛОН-28
12:50 - 12:55 15:40 5879 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня [ 94%] ЕТАЛОН-28
14:09 - 14:10 17:00 295 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 94%] ЕТАЛОН-28
15:58 - 16:00 18:50 901 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 93%] ЕТАЛОН-28
17:59 - 18:00 21:00 359 Ас Ватутіне - Ас Київ "Півд" Щодня [ 83%] ЕТАЛОН-28
19:09 - 19:10 22:00 113 Ас Катеринопіль - Ас Київ "Півд" Щодня [ 90%] ЕТАЛОН-28

 Розклад автобусів по автостанції смт. Лисянка

Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
05:00 Лисянка Розкошівка Зірка Икарус ВТ/ЧТ/СБ
05:50 Ватутіно Київ "Півд" БАЗ 30 щодено
05:50 Лисянка Київ "Півд" БАЗ 079 щодено
05:57 Монастирище Черкаси БАЗ 30 ПН/ВТ/СР/ЧТ/ПТ
06:00 Лисянка Шушківка Богдан 30 ПН/СР/СБ
06:15 Лисянка Умань БАЗ 30 щодено
06:15 Лисянка Черкаси БАЗ 30 щодено СБ/ВС-нет
06:15 Лисянка Шестеринці ПАЗ 50 СБ
06:20 Лисянка Ріпки Богдан 30 СТ/ВТ/ЧТ/СБ
06:25 Лисянка Дібрівка ЛАЗ 699 ПН/СР
06:30 Лисянка Черкаси 2 БАЗ 28 щодено СБ/ВС-нет
06:30 Лисянка Шестеринці ПАЗ 50 СР
06:33 Ватутіно Київ "Півд" БАЗ 30 щодено
06:35 Лисянка Федюківка Богдан 30 СТ/ПН/СР/СБ
06:50 Лисянка Дашуківка С/Рада Богдан 21 СБ
07:00 Лисянка Черкаси ЛАЗ 697 щодено
07:18 Жашків Черкаси БАЗ 29 щодено
07:30 Лисянка Гута ПАЗ 30 СР
07:30 Лисянка Київ "Півд" БАЗ 079 щодено
07:40 Лисянка Черкаси I VAN 23 щодено СБ/ВС-нет
07:50 Лисянка Хиженці БАЗ 30 ПН/СР/СБ
08:00 Лисянка П-Гута ПАЗ 30 СБ
08:05 Жашків Черкаси Богдан 26 щодено
08:25 Ватутіно Київ "Півд" БАЗ 30 щодено
08:30 Корсунь Умань ПАЗ 24 щодено СР-нет
08:50 Умань Черкаси БАЗ 079 щодено
09:00 Ватутіно Київ "Півд" БАЗ 079 щодено
09:35 Канів Умань БАЗ 079 щодено
09:40 Катеринопіль Київ "Півд" БАЗ 30 щодено
09:40 Київ "Півд" Катеринопіль БАЗ 079 щодено
09:40 Черкаси Жашків Рута 19 щодено
10:00 Лисянка Дібрівка ЛАЗ 699 СБ
10:05 Київ "Півд" Звенигородка БАЗ 30 щодено
10:12 Київ 1 Надлак БАЗ 079 щодено
10:20 Лисянка Дашуківка С/Рада Богдан 21 СБ
10:25 Лисянка Шушківка Богдан 30 СБ
10:30 Черкаси 3 Монастирище Икарус 250 щодено
10:32 Ватутіно Київ "Київ" БАЗ 079 ПТ/ВС
10:45 Київ "Півд" Звенигородка БАЗ 30 щодено
10:55 Ватутіно Київ "Півд" Богдан 30 щодено
11:00 Лисянка Верещаки ЛАЗ 60 щодено ВС-нет
11:00 Лисянка Гута ПАЗ 30 СР
11:00 Лисянка Дібрівка ЛАЗ 699 ПН/СР
11:00 Лисянка Розкошівка Зірка Икарус ВТ/ЧТ/СБ
11:00 Лисянка Шестеринці ПАЗ 50 СБ
11:15 Лисянка Шушківка Богдан 30 ПН/СР
11:20 Звенигородка Черкаси Mercedes 18 щодено
11:20 Лисянка Федюківка Богдан 30 СТ СБ
11:30 Лисянка Ріпки Богдан 30 СТ СБ
11:35 Лисянка Хиженці БАЗ 30 ПН/СР
11:50 Лисянка Дашуківка С/Рада Богдан 21 ПН/ВТ/СР/ЧТ/ПТ
11:50 Лисянка Хиженці БАЗ 30 СБ
11:50 Лисянка Черкаси I VAN 23 ВС
11:55 Ватутіно Київ "Півд" БАЗ 30 щодено
12:00 Лисянка П-Гута ПАЗ 30 СБ
12:00 Лисянка Шестеринці ПАЗ 50 СР
12:20 Лисянка Ріпки Богдан 30 СТ ВТ/ЧТ/СБ
12:30 Лисянка Федюківка Богдан 30 СТ ПН/СР
12:55 Ватутіно Київ "Півд" БАЗ 079 щодено
13:20 Лисянка Черкаси ЛАЗ 697 ВС
13:23 Київ "Півд" Ватутіно БАЗ 30 щодено
13:40 Звенигородка Київ "Півд" БАЗ 079 щодено
14:00 Київ "Півд" Звенигородка БАЗ 30 щодено
14:11 Умань Корсунь Iveco 24 щодено
14:15 Катеринопіль Київ "Півд" БАЗ 30 щодено
14:20 Лисянка Черкаси БАЗ 27 ПТ/ВС
14:35 Київ "Півд" Ватутіно БАЗ 30 щодено
14:50 Лисянка Дашуківка С/Рада Богдан 21 ПН/ВТ/СР/ЧТ/ПТ
15:05 Черкаси Жашків Богдан 26 щодено
15:25 Лисянка Київ "Півд" БАЗ 26 ВС
15:30 Звенигородка Київ "Півд" БАЗ 16 щодено
15:30 Умань Канів БАЗ 079 щодено
15:37 Черкаси Монастирище БАЗ 30 ПН/ВТ/СР/ЧТ/ПТ
15:40 Жашків Черкаси 2 Рута 19 щодено
15:50 Умань Корсунь ПАЗ 24 щодено СР-нет
16:00 Катеринопіль Київ "Півд" БАЗ 079 щодено
17:00 Надлак Київ 1 БАЗ 079 щодено
17:20 Монастирище Черкаси Икарус 250 щодено
17:35 Київ "Півд" Ватутіно БАЗ 30 щодено
17:45 Черкаси Умань БАЗ 079 щодено

Додаткова інформація щодо автостанції Лисянка

Автовокзал Лисянка не цілодобовий. У проміжку часу з 17:45 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. 15 хвилин. На поточний момент, в розкладі автобусів по вокзалу Лисянка вказано 80 маршруток і автобусів. Оновлення розкладу було здійснено 2015-11-22. Телефон автостанції Лисянка: 0504644009

Найперший рейсовий автобус відправляється в 05:00 від автовокзалу Лисянка до населеного пункту Розкошівка Зірка. Це автобус моделі ikarus. Звертаємо увагу, що можлива зміна моделі і типу автобуса. Останній міжміський автобус баз-079 відправляється в 17:45 з міста Черкаси в Умань. Інтервал часу між останнім автобусом поточної доби і наступним перший автобусом становить 11 годин. 15 хвилин. Квитки на автобус на станції Лисянка можна купити в касі за адресою вул. Котівського, 1. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн.

Наступні напрямки найбільш популярні: Київ "Півд", Черкаси, Шестеринці, Умань, Дашуківка С/Рада, Звенигородка, Ватутіно, Федюківка, Хиженці, Шушківка, Ріпки, Дібрівка, Монастирище, Корсунь, Жашків, Гута, Розкошівка Зірка, П-Гута, Канів, Київ, Надлак, Катеринопіль, Київ "Київ", Верещаки. Через автостанцію Лисянка проходить всього 24 різних маршрутів.

Відслідкувати розклад руху автобусів в режимі реального часу можно за цим посиланням:

ЛИСЯНКА - оперативна інформація автовокзалу (автостанції) про розклад руху автобусів та його зміни, наявність вільних місць в автобусах.

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Меню користувача

Who's online

На сайті 63 гостей та користувачі відсутні

КАЛЕНДАР

« July 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB
TW

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru