Реклама

banner

Лисянщина попрощалась зі своїм Героєм (відео)

Лисянщина попрощалась зі своїм Героєм Лисянщина попрощалась зі своїм Героєм

stukalo oleh 112 березня Лисянка, Черкаської області попрощалася з Олегом Стукалом, офіцером, військово службовцем 128 гірсько-піхотної бригади, яка напередодні вела кровопролитні бої з переважаючими силами російсько-терористичних військ під Дебальцево.

Багато бійців загинули смертю героїв, і серед них наш земляк Олег Стукало, який до останнього прикривав відхід своїх підлеглих, але сам не зумів вибратися з вогненного пекла, ціною власного життя врятувавши життя молодих хлопців. Йому і самому було лише 35 років, і він будував плани на майбутнє, мріяв про щасливе, мирне життя. На жаль, чужинці з триколорами і імперськими амбіціями згубили ще одну щиру українську душу…

Близько тисячі жителів Лисянщини зустрічали вечірньої години 11 березня тіло загиблого героя, засвітивши лампадки і ставши на коліна. В останню путь його проводжали всією великою громадою, приїхали делегації з сусідніх районів, бойові побратими, діти устеляли дорогу живими квітами. Заступник командира бригади, підполковник Станіслав Левченко на скорботному місці вічного спочинку Олега, подякував батькам за сина-патріота, і дав слово помститися за його смерть.

Люди, які стали на коліна перед Героєм, ніколи не стануть на коліна перед ворогом.

Герої не вмирають!!!

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Media

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru