Реклама

banner

Лисянська районна організація ПР заперечує, що Вельбівець колись був ї лавах регіоналів

Новообраний голова Черкаської облради Олександр Вельбівець прокоментував звинувачення з боку представників ВО «Батьківщина» з приводу його стосунків з Партією регіонів.

Нагадаємо:що представники «Батьківщини» доводять, що Олександр Вельбівець приховує факт свого членства в ПР.

– Я звик доводити свою правоту не словами чи взаємними звинуваченнями, а мовою документів або конкретними справами. Зважаючи, що кілька місцевих представників ВО «Батьківщина» й далі продовжують поширювати про мене неправдиві відомості, при цьому не гребуючи брудними технологіями, мушу вкотре відповісти. Як і заявив на першій сесії обласної ради, я ніколи не був членом «Партії регіонів». І я звернувся до правоохоронців, аби вони це перевірили.

Водночас маю вже документальне підтвердження – відповіді на запити від колишніх голови Лисянської районної організації «Партії регіонів» Анатолія Лисичкіна та керівника районного виборчого штабу Григорія Кочуми, а також від районного управління юстиції. Нагадаю, що я двічі проходив спеціальну перевірку при призначенні та перепризначенні на посаду голови Лисянської РДА, а також перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади».

Лисянська районна організація ПР заперечує, що Вельбівець колись був ї лавах регіоналів

Лисянська районна організація ПР заперечує, що Вельбівець колись був ї лавах регіоналів

Тому закликаю опонентів нарешті загадати, що таке політична культура, й до конструктиву. Виборчі перегони завершилися, настав час конкретної роботи задля розвитку Черкащини.

Джерело: "Провінція"

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Who's online

На сайті 19 гостей та користувачі відсутні

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru