Реклама

banner

На Лисянщині у 2017 уже взялися латати дороги

Хороші дороги — це показник хорошої економіки. Погані дороги — це вже констатація факту!

Тим, що дороги «латають» і взимку – уже мало кого здивуєш. Користувачі соцмереж не перестають викладати фото із таким ремонтом, як тільки побачать його на дорозі. Нам стало цікаво, чи не є такий підхід, випадково, неефективним використанням бюджетних коштів.

Як пояснює Служба автодоріг: зима роботі – не завада. От тільки є певні умови. В зимовий час беруться тільки за аварійну ямковість.

- Головне - дотримуватися технологічниг вимог. В зимовий період латати дороги можна і навіть потрібно. На місці з підтримкою «ремонтера» виробляється гарячий асфальтобетон. Це дуже ефективна технологія, тому що асфальт розігрівається до температури 180 градусів і відразу вкладається. Використовується також і струменевий метод. Тоді випалюється вогнем лунка, перед тим її видувають повітродуйкою. Далі поступає туди гаряча емульсія з щебеневою продукцією. Потім знову вогнем проходять і тоді вібротрамбовкою закривається ямка. Технологічно «латати» ями дозволено, поки температура повітря не опуститься нижче 5 градусів морозу.

Ми розуміємо, що «латати» в зимову пору, дороги змушені, адже ями за зиму стануть ще більшими і потім роботи тільки додається. Наразі аварійну ямковість частково усувають у Лисянському районі. 

Сьогодні дану роботу робили в селі Бужанка 

Ямковий ремонт доріг в зимовий час фото 1 Ямковий ремонт доріг в зимовий час фото 2 Ямковий ремонт доріг в зимовий час фото 3

Але зазначимо що даний вид робіт дозволено виконувати при температурі не нижче ніж 5 градусів морозу. Але наші служби автодоріг виявили нову технологію яка дозволяє проводити роботу при температурі у 10 градусів морозу!!!

На замітку: як на мене кращеб вони проїхали по району та ізсипали ті ділянки доріг, де асфальтне покриття вкрите ожеледицьою!!! Як за приклад таке небезпечне перехрестя на виїзді із села Журжинці, на дорогу що веде із Лисянки на Почапинці

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru