Реклама

banner

На Лисянщині відкрили меморіальну дошку козаку Семену Височану

На Лисянщині відкрили меморіальну дошку козаку Семену Височану На Лисянщині відкрили меморіальну дошку козаку Семену Височану

Дню Соборності нашої держави присвячене відкриття меморіальної дошки козацькому полковнику Семену Височану, що відбулось 22 січня у Лисянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2.

Барельєф козака для навчального закладу передано від козаків Івано-Франківщини під час традиційного фестивалю «Край козацький – Богданів», ініційованого Лисянським осередком Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво».

Семен Гнатович Височан – український військовий діяч, полковник, що відзначився при обороні Лисянської фортеці над Тікичем. Його звитяга доводить – козаки завжди були захисниками честі і гідності України, перші давали імпульс для подальшого поступу.

Звертаючись до учнів, керівник апарату Лисянської райдержадміністрації Тетяна Мартиненко наголосила: «Вагомим є внесок козаків Лисянського козацького полку у відродження історико-патріотичних традицій, тож сподіваюсь, що ви будете їх гідними послідовниками. Адже доки в нас житиме козацьке коріння, козацький дух і козацький гарт – Україна була, є і буде!». Присутні приєднались до побажань миру в країні, єдності, щирих і надійних друзів, адже дитинство і юність повинні бути завжди сонячними і мирними.

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru