Реклама

banner

Олександр Вельбівець: "Маю підстави ненавидіти партію регіонів"

Олександр Вельбівець: "Маю підстави ненавидіти партію регіонів" Олександр Вельбівець: "Маю підстави ненавидіти партію регіонів"

Новообраний голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець у черговий раз спростував інформацію щодо своєї причетності до регіоналів. Про причини своєї антипатії до синьо-білих він розповів на свої першій прес-конференції.

"Із різних джерел я дізнаюся, що є членом Партії регіонів. Так, зокрема, на сесії обласної ради демонстрували якісь нібито документи, що підтверджують цю інформацію. Хочу заявити, що жодних документів щодо вступу до партії я не писав і ніколи не був членом цієї партії", - наголосив Олександр Вельбівець.


Більше того, саме регіонали, за словами Олександра Вельбівця, у 2010 році сфабрикували проти нього кримінальну справу, звинувативши у хабарництві. Такою була його розплата за відмову використовувати адміністративний ресурс на посаді міського голови Лисянки.

НАГАДАЄМО: Головою Черкаської облради став порошенківець з Лисянки Олександр Вельбівець

"Мені дуже прикро чути, що причетний до регіоналів, адже маю підстави ненавидіти Партію регіонів. Коли мене закрили в ізоляторі тимчасового тримання у Черкасах, це був такий шок для всіх лисян, а найбільший шок був для моєї родини. На той час у мене ще був живий батько, він дуже хворів. Більше того, моя дочка закінчувала школу і я не міг повезти її на складання тестів і на здачу документів для вступу до вишу, оскільки без дозволу правоохоронних органів не міг виїжджати за межі населеного пункту", - згадує голова облради.

Тож, щоб розібратися у ситуації, Олександр Вельбівець звернувся до правоохоронців. Якщо ж інформація про членство голови облради у Партії регіонів не підтвердиться, особи, які поширюють подібні повідомлення, відповідатимуть перед законом.

за матеріалами: vikka.ua

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Who's online

На сайті 26 гостей та користувачі відсутні

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru