Реклама

banner

Переведення годинника на літній час в 2017 році

Згідно з Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок обчислення часу на території України» в 2017 році Україна переходить на літній час в останню неділю березня - тобто в ніч з 25 на 26 число цього місяця.

Передбачається, що о 3 годині ночі 26 березня 2017 року вся Україна переведе стрілки на годину вперед, пише Lysyanka.info.

Нагадаємо, що через неточне прочитання журналістів наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі про скасування літнього часу в жовтні 2016, в ЗМІ минулої осені почала поширюватися недостовірна інформація про те, що в Україні нібито скасували зміну літнього та зимового часу. Тоді в уряді уточнили, що скасування літнього, як і зимового часу кожен раз проводиться окремим рішенням, тому осінній наказ діяв лише до нинішньої весни.

Крім України переведення часу відбувається в більш ніж 80 країнах світу. Відмовилися від переходу на зимовий час Японія, Індія, Китай, Сінгапур і більшість країн колишнього Радянського Союзу, в тому числі і Росія. У 2014 році переводити годинник припинили в псевдореспубліках «ЛНР» і «ДНР», а також в окупованому Криму. З ними різниця в часі складе годину.

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru