Реклама

banner

Під егідою Олександра Вельбівця на Лисянщині відбувся турнір з міні футболу

Під егідою Олександра Вельбівця на Лисянщині відбувся турнір з міні футболу Під егідою Олександра Вельбівця на Лисянщині відбувся турнір з міні футболу

Минулими вихідними на Лисянщині відбувся турнір на Кубок депутата Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця з міні-футболу серед шкільних команд.

Серед організаторів – голова обласної ради, футбольної федерації області та за участі інших активістів і благодійників. У турнірі взяли участь 13 шкільних футбольних команд із усього району.

На переконання голови обласної ради, організатора турніру Олександра Вельбівця, започатковані змагання будуть щорічними та мають стати додатковим стимулом для школярів у їхніх заняттях футболом.

«Кілька років тому мною було започатковано турнір на «Кубок голови Лисянської районної державної адміністрації», що набув популярності серед школярів району та до сьогодні проводиться. Відчуваючи запит наших юних футболістів на проведення подібних змагань, задля пошуку і відзначення талановитих гравців, популяризації здорового способу життя й активного дозвілля серед наших школярів, а також з метою формування молодіжної футбольної команди району ініціюю сьогоднішній турнір», – наголосив Олександр Іванович.

За підсумками футбольного протистояння дипломом за ІІІ місце нагороджена команда-господар поля – Лисянської ЗОШ №2. ІІ призове місце та диплом виборола команда Хижинського НВК ім. Є.К. Тищика, а беззаперечним переможцем турніру та володарем «Кубку депутата Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця» і диплому за І місце стала шкільна команда Вотилівського НВК ім. М.В. Галкіна.

Окрім того, Олександр Вельбівець відзначив грошовими нагородами суддів турніру; дипломами і подарунками – кращого гравця, бомбардира та голкіпера, а також подарував усім командам-учасникам солодкі набори і футбольні м’ячі.

Подарунки призерам змагань від імені федерації футболу області вручив Володимир Фощій.

 «Сьогодні наші команди показали високий клас і довели, що футбол для кожного з вас не лише вид спорту, але – улюблена гра. Сподіваюсь, що ви збережете цей запал до наступних змагань, а спрага до нових перемог стимулюватиме до щоденних тренувань. Адже спорт повинен бути невід’ємною частиною вашого життя», – відзначив Олександр Вельбівець.

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru