Реклама

banner

ПЛІДНОЮ БУЛА РОБОТА ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЧИ НЕ ТАК?

17 березня відбулася чергова дев’ятнадцята сесія селищ­ної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник селищної ради О. Ф. Короленко.

На сесії розглянули ряд важ­ливих питань. Зокрема, про звіт щодо виконання се­лищного бюджету за 2016 рік, про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 р. № 16-2/VIІ "Про селищний бюджет на 2017 рік", про надання доз­волу на розробку землевпо­рядної документації, затвер­дження землевпорядної документації та вилучення, надання земельних ділянок, звіт керівників комунальних підприємств селища "Водо-канал" та "Благоус­трій" щодо забезпечення ви­конання функціональних обов'язків та стан фінансо­во-господарської дисципліни за результатами роботи в 2016 році, інші питання.

Розпочалася сесія представленням молодого та амбіцій­ного депутата селищної ради по виборчому округу №13 А. М. Шевченка. З першого питання прозвітувала головний бухгалтер виконавчого апарату селищної ради Л. А. Гордієн­ко. Вона розповіла, що за звітний 2016 рік до загального фонду селищного бюджету надійшло 6 млн. 099 тис. 278 грн., що становить 118,7% запланованих надходжень.

Загалом, на сесії робота депутатів була злагодженою та

плідною. Дискусійним бу­ло питання про встанов­лення пам'ятника Б. Хмель­ницькому на площі Миру. Народні обранці також іні­ціювали звернення до Ка­бінету Міністрів щодо зменшення тарифів на електроенергію, яка вико­ристовується для вулично­го освітлення. Багато запи­тань у представників гро­мади було до начальника поліції: зокрема про вста­новлення нових дорожніх знаків, обігу наркотиків та ін. Начальник полії О. С. Бугаєнко пояснив, що вві­рений йому колектив пра­цює самовіддано, але не-доукомплектація штату дає про себе знати. Саме через це вони не мають можливості бути завжди і всюди.

Відчувалося, що хоч думки депутатів іноді й розходилися та прагнуть вони одного забезпечення комфорту всіх жителів селища.

Христина ЛЬВІВСЬКА

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru