Реклама

banner

У Дібрівці відкрили магазин

Сьогодні це не бозна якої важливості подія, але для жителів маленької Дібрівки, де чотири роки не працював торгівельний заклад, його відкриття стало справжнім святом. В колишньому приміщенні колгоспної їдальні працівники

"Дібрівської будівельної компанії", яка розташована поряд, зробили капітальний ремонт і облаштували магазин, де можна сільчанам придбати товари першої необхідності, як продуктової, так і промислової груп.

— Всі ці роки, відколи у нас закрився магазин, як пояснили власники, через збиткову торгівлю, товари, за замовленням, доставляли поштовики, — розповів сільський голова Іван Невмиваний. — Та у людей завжди жевріла надія, що він таки колись відкриється. І це сталося, завдяки нашому земляку, депутату районної ради, Дмитру Михайловичу Черкасову, який заснував у рідному селі "Дібрівську будівельну компанію". Вона займається виготовленням гранітних виробів. Тож, і в оформленні магазину переважає гранітна плитка, що надає приміщенню неповторного вигляду.

— Мені приємно, що депутат районної ради Дмитро Черкасов проявив громадянську свідомість й втілив у життя соціальний проект — відкрив магазин у Дібрівці, — зазначив голова районної ради Ярослав Попко. — Всі мешканці району, включаючи жителів найменших населених пунктів, повинні мати доступ до придбання товарів першої необхідності. Й представники бізнесу, разом з місцевою владою, покликані цим опікуватися.

Є надія, що в майбутньому кількість послуг сільському населенню тут зросте. Дмитро Черкасов планує відкриття кафе-їдальні.

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru