Реклама

banner

Сьогодні це не бозна якої важливості подія, але для жителів маленької Дібрівки, де чотири роки не працював торгівельний заклад, його відкриття стало справжнім святом. В колишньому приміщенні колгоспної їдальні працівники

На черговій сесії Лисянської районної ради депутати підтримали проект рішення про визначення чотирьох опорних шкіл і створення таких же освітніх округів. Це Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» та Боярська, Виноградська і Бужанська школи.

Пам’ятник Тарасу Шевченку в Лисянці, встановлений ще у 80-их роках, вже давно вимагав втручання реставраторів – глибокі тріщини, які «поповзли « по руках і ногах поета,

Місцева влада на чолі з селищним головою селища Лисянка одноосібно взяла на себе право вирішувати досить важливі питання селища, вирішивши що думка жителів громади для неї ніщо, адже вони влада… Одним з таких питань останнім часом стало встановлення в центрі селища монументального творіння архітектури- пам’ятника Богдану Хмельницькому.

У червні 2016 року в газеті "Сільські вісті" під рубрикою "На зв'язку — Одещина" я прочитала невеличку статтю. В ній написано, що Одеський театр опери та балету відзначає 100 - літній ювілей головного художника-оформлювача Петра Панасовича Злочевського.

17 березня відбулася чергова дев’ятнадцята сесія селищ­ної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник селищної ради О. Ф. Короленко.

Житель Лисянки Ростислав Пастушенко, якому нещодавно виповнилося 18 років, перебуває на лікуванні в Черкаському обласному онкологічному диспансері. Діагноз невтішний, ко­жен день лікування обходиться рідним хлопця в чималу суму. Однак, коштів не вистачає. То­му вони звертаються до небайдужих людей про допомогу. Всі разом врятуймо молоде життя!

Рахунок матері Ростислава, Пастушенко Жанна Павлівна

в ПриватБанку 4149497864586310.

 

Шановна громада

В минулу суботу 11.03.2017 в Лисянці було попереджений терористичний акт!

Дозволів на вирубування лісу потерпілий не мав

Нещасний випадок стався у вівторок на Лисянщині Черкаської області.

Житель Лисянського району влаштував у своєму помешканні наркопритон та зберігав у своєму будинку коноплю.

Сторінка 1 із 17

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru