Реклама

banner

В МОДЕРНІЗАЦІЮ «ДАШУКІВСЬКИХ БЕНТОНІТІВ» УКЛАДУТЬ ПОНАД ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

ПАТ «Дашуківські бентоніти», в Лисянському районі, яке є найбільшим в Україні виробником бентопорошку, відзначило своє 35-річчя і, щоб вижити в нових умовах і випускати якісно нову продукцію, розпочало масштабну модернізацію.

«Завод працює на 50 відсотків своєї потужності. Гостро відчувається технічна і технологічна відсталість від рівня основних партнерів - гірничозбагачувальних комбінатів. Завойовувати ринок з обладнанням, яке є ровесником підприємства, годі й сподіватися. Тому виділили 6, 2 мільйона гривень на придбання новітнього устаткування», - каже голова правління Юрій Фріндт.

Перед керівництвом заводу постала інша проблема: хто буде обслуговувати дороговартісне обладнання? Адже спеціалістів – кіт наплакав. Одні, через важкий фінансовий стан в останні роки, звільнилися, інших треба перенавчати. Вирішили налагодити співпрацю з навчальними закладами регіону, де почнуть готувати затребувані кадри. Вперше, не керівники поїхали вивчати досвід колег в Німеччині й Італії, а рядові спеціалісти.

НАГАДАЄМО: «Дашуківські бентоніти» можуть створити нові робочі місця

Юрій Фріндт спростував чутки про банкрутство підприємства, які поширювалися останнім часом. «Є недоброзичливці, які ставлять палиці в колеса. Один з них колишній голова наглядової ради пан Кирилов, який затіяв судову тяжбу, заблокував інвестиції. Та переживемо й ці трудні часи. Іншого не дано. Адже ми є основним платником податків до районного бюджету і даємо роботу сотням його жителів».

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Меню користувача

Who's online

На сайті 40 гостей та користувачі відсутні

КАЛЕНДАР

« January 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru