Реклама

banner

в День Святого Миколая запалили головну ялинку Лисянщини!

Сьогодні 19 грудня 2015 року в Лисянці в День Святого Миколая запалили головну ялинку нашого селища, яка радує дітлахів та дорослих, радує не тільки тим що вона головна новорічна красуня, а щей тим що вона жива і виросла прямісінько в самому центрі нашого селища. Вже декілька років підряд нашу головну новорічну героїню не зрубують та не встановлють в спеціально спорудженому місці, а прикрашають ту що виросла і ростиме надалі в центрі Лисянки щоб радувати жителів селища.

Свято зібрало кілька сотень мешканців Лисянки, які прийшли на центральну площу разом з маленькими дітьми. Щоб запалити Новорічну Ялинку! Малюки веселилися, танцювали та водили хороводи.

За традицією, шоу було театральним. Перед жителями селища виступив святий Миколай, Він за допомогою своїх чаклунств запалив новорічну ялинку, а після того як засяяла головна новорічна красуня селища, до жителів вийшов - символ нового року - 2016. Він прийшов, щоб розповісти про те, яким буде 2016 рік а також дати надію всім жителям, на мирне небо над Україною, добробут в житті, і достаток в сім’ї.

Прийдешній рік, це рік мавпи! А точніше рік червоної Мавпи,  Саме ця тварина за східним календарем символізує 2016 рік.

За східним гороскопом 2016 — рік вогняної Мавпи.

Мавпи дуже артистичні, примхливі, вередливі і непередбачувані, мають розвинену інтуїцію, вони можуть бути як добрими і веселими, так і агресивними і злими. Тому в наступаючому році варто очікувати сюрпризів, наслідки від яких будуть довго відчуватися. У новому 2016 році не проявляйте упертість там, де вона недоречна. Набагато корисніше знайти консенсус, отримати обопільну вигоду, хай і з невеликими втратами.

Люди, народжені в рік вогняної червоної Мавпи, розумні, щирі, винахідливі, але в той самий час надмірно емоційні і вередливі, хитрі та іноді недбалі.

Мавпа — дев’ятий знак китайського гороскопу — дев’ята тварина, яка прибула по легенді до берега річки.

Давним давно Нефритовий Імператор святкував на небесах свій день народження. На жаль, в той час ще не було способу відраховувати час, і він не знав точно, скільки ж йому років. Тоді він вирішив придумати метод для відліку років.


Він відправив свого слугу в ліс, щоб оголосити, що серед тварин буде змагання, і 12 переможців отримають особливі призи. Коли тварини почули цю новину, вони зацікавилися, що ж за призи підготував їм Імператор.
У день змагання імператор приїхав на золотій колісниці. Він прокашлявся, збираючись виголосити промову, і всі тварини затихли. «Ви повинні перетнути річку. Року дванадцятирічного циклу будуть названі іменами перших 12 тварин, які досягнуть протилежного берега. Перший рік буде названий на честь головного переможця, другий рік в честь того, хто посяде друге місце, і так далі », - проголосив імператор.
Всі тварини вишикувалися в ряд на березі річки - змагання почалося. Першими до річки підбігли кіт і щур, але незабаром вони зрозуміли, що їм не так вже легко буде переплисти річку, шлях здавався небезпечним. Вони сіли і задумалися, що ж робити. Раптово у щура з'явилася ідея: «Ей, бик, що не перенесете ви нас через річку?» - Запитала вона. Бик був добрим тваринам, і з готовністю погодився.
Кот і щур вскочили на голову бика, і разом вони перетнули річку. Коли вони вже майже були біля протилежного берега, щур зістрибнула з голови бика і таким чином прибігла першою.
«Вітаю! - Вигукнув імператор. - Перший рік буде названий на вашу честь! »Бик був розлючений тим, що його провели, але він був другим, і в його честь був названий другий рік.
Пройшов довгий проміжок часу, поки не прибув тигр, виснажений після довгого і важкого плавання. Імператор був радий його зусиллям і назвав на честь нього третій рік. За тигром з'явився кролик, що здивувало імператора: «Відомо кожному, що кролики не вміють плавати. Ви напевно обдурили! »
Кролик пояснив, що він, дійсно, не міг плавати, але зумів перетнути річку, перестрибуючи з камінця на камінець і перепливаючи на колоді. Це справило на імператора враження, і він назвав четвертий рік на честь кролика.
Імператор був захоплений. Всі тварини проявили велику винахідливість, щоб перетнути річку, але він очікував, що дракон, що вміє і плавати, і літати, легко переможе. Але його ніде не було видно. Раптом на тварин впала тінь, оскільки дракон збирався приземлитися. «Нарешті то, - вигукнув імператор. - Де ви були? »« Спочатку мені потрібно було викликати дощ, а потім я побачив, що кролик намагався переправитися на колоді, і потрібно було трохи вітру, щоб допомогти йому перетнути річку », - сказав дракон. "Дуже добре. Ви - п'ята тварина, таким чином, ви отримуєте п'ятий рік », - сказав імператор.
Тварини переможці зібралися на березі і спостерігали, як інші суперники перепливали річку. Вони побачили коня, яка намагалася з усіх сил. Коли вона майже досягла берега, з-під її копит раптом вислизнула змія. Кінь не могла зрозуміти, як змія могла прослизнути вперед неї і виграти шосте місце. Так кінь стала сьомою, але була і цим задоволена.
Тоді їх погляду з'явилося дивне видовище - півень, мавпа і коза, разом пливуть на плоту. Півень знайшов пліт, а інші двоє допомогли в навігації і прибирали на шляху очерет, який заважає плоту плисти.
Коли вони, нарешті, причалили до берега, імператор був захоплений: «Я ніколи не бачив такого чудового взаємодії!». Він ознаменував восьмий рік на честь кози, дев'ятий - в честь мавпи, а десятий - дістався півневі.
Минуло досить багато часу, поки не припливло наступне тварина. Імператор вже почав хвилюватися, чи пройдуть інші тварини випробування, але тут прибігла собака. Вона пояснила, що вода була настільки чистою, що вона не могла не потішити себе купанням. Імператор засміявся і надав їй одинадцятий рік.
Всім було цікаво, яка тварина отримає останнє місце. Тварини обговорювали це питання, коли до берега, хрюкаючи і сопучи, причалила свиня. Її ім'ям назвали дванадцятий рік. Імператорські сурмачі протрубили фанфари, і імператор почав промову: «Вітаю всіх тварин, які сьогодні змогли переплисти річку. Ваші імена залишаться у віках, завдяки вашим сьогоднішнім зусиллям », - сказав він.
А що ж сталося з котом, який сидів на голові бика? Щур зіштовхнула його назад в річку, і його віднесло на інший берег. З того дня щури і коти стали ворогами.

Рік Мавпи за китайським календарем: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028.

Свято продовжилося виступом творчих колективів селища та району. Для дітей були проведені конкурси та розважальні вистави.

 

 

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Меню користувача

Who's online

На сайті 15 гостей та користувачі відсутні

КАЛЕНДАР

« April 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru