Реклама

banner

Від селянки - до панянки

Творче об’єднання «Про село», спільно з ТОВ «НВФ «Урожай», Конфедерацією дизайнерів та стилістів України створили унікальний для Черкащини проект під багатозначною назвою «Від селянки – до панянки».

Мета проекту – допомогти чарівним жінкам, які обрані земляками на посади сільських голів, бодай на один день залишити буденні клопоти про дороги, дахи, освітлення і наповнення бюджету – й відчути себе неповторною красунею. Для кожної підготували новий образ – від королівського до казково-неочікуваного.

А тепер про головне. Проект «Від селянки – до панянки» – це ще й конкурс! 19 грудня буде оголошено переможницю конкурсу за рішенням компетентного журі. Вона помандрує в Лапландію!

В проекті погодилися узяти участь 20 учасниць – лідери сільських громад кількох районів Черкащини.

Так і наша Землячка Валентина Виноградова із села Чаплинка, Лисянського району, вирішила взяти участь у цьому конкурсі. І Я маю надію що ми всі дружно підтримаємо її і віт дамо за неї свій голос, щоб вона змогла перемогти в цьому конкурсі!!!

Valentuns Vunogradova 1

Valentuns Vunogradova 2

Valentuns Vunogradova 3

 Що потрібно Зробити Вам, з 12 грудня 2016 р. до 5 березня 2017 р. заходьте в Інтернет за посиланням http://www.proselo.com.ua/category/konkursy/dosvitnya-zorya/ знаходите нашу землячку знайометесь із її перевтіленням і голосуйте за НЕЇ! Переможницю он-лайн голосування буде оголошено напередодні 8 Березня. Вона також помандрує в одну з неймовірних країн світу!

 Проект реалізовано за підтримки директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького, який зазначив: «Нам часто здається, що наше повсякденне життя значно відрізняється від того, що ми звикли бачити по телевізору, читати на сторінках газет. Складається враження, що люди з блакитних екранів видають себе за інших, абсолютно далеких від реальності персонажів. Насправді ж, за яскравою картинкою ховаються такі самі люди, як ми з вами: зі своїми клопотами і проблемами, турботами і хвилюваннями. Всі ми одного і того самого сорту. А стати героєм глянцевих сторінок може будь-хто. Як приклад – проект «Від селянки – до панянки». Проте чи зміниться сутність людини, від зміни образу навряд чи залежить. Перевтілення може бути хіба що поштовхом до того. Найбільший потенціал знаходиться в середині кожного з нас, ми самі здатні зробити своє життя кращим!»

 

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru