Реклама

banner

Волонтер потребує допомоги!!!

Захищаючи нашу Батьківщину, військовим дуже часто потрібна допомога волонтерів, ніколи осторонь не стояв волонтер з Лисянки Роман Павленко.

Він постійно був на зв’язку з нашими бійцями, він постійно знав їхні потреби, завжди їздив в складі волонтерської команди на Війну, ніколи не боявся виїхати на передові позиції, для того щоб доставити нашим хлопцям все необхідне для них, та звісточку з рідної домівки. Він є волонтером за покликом душі, за станом здоров’я він не зміг піти до війська, тому він свій внесок в Перемогу над ворогом робив як волонтер.

Але зараз допомога потрібна йому. Роман Павленко зараз знаходиться в Черкаському обласному онкологічному диспансері в тяжкому стані, з невтішним діагнозом. Кожного дня йому роблять дорого-вартісні процедури та обстеження. Коштів у сім’ї Романа не вистачає. Допомоги не байдужих людей, нажаль, також не вистачає.

Знаючи Романа, та про його допомогу нашим хлопцям, звертаємось до Вас, не байдужих, допомогти нашому Волонтеру та земляку в його біді!

В кого є можливість допомогти фінансово, кошти, прохання, перераховувати на картку ПриватБанку 5168 7572 0474 9982, одержувач Павленко Роман Валерійович.

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru