Реклама

banner

Обмеження прав користування

Згідно з викладеними в цьому документі умовами та діючим українським законодавством. «Lysyanka.info» надає Вам право на доступ та користування інформацією, розміщеною на цьому сайті, та супутні матеріали з наступними обмеженнями:
1. зберігати на всіх електронних та друкованих копіях сторінок сайту та розміщених на сайті матеріалах, має бути посилання на ресурс «www.Lysyanka.info»;

Відмова від гарантій

Подані на нашому веб-сайті дані мають на меті тільки інформування. «Lysyanka.info» надає цей сайт та його зміст на засадах "як є", не робить жодних заяв і не надає жодних гарантій щодо сайту або його змісту. «Lysyanka.info» не гарантує, що інформація, яка доступна на цьому сайті, є точною, повною або актуальною.

Зміни сторінок та матеріалів сайту

Будь-яка частина змісту цього сайта може бути змінена без попередження. «Lysyanka.info» залишає за собою право змінювати терміни та умови використання цього сайту в будь-який час без попередження. Будь-яке використання цього сайту після внесення змін буде вважатись за прийняття Вами цих змін, додавання або видалення інформації.
«Lysyanka.info» може припиняти або змінювати порядок представлення будь-якого розділу сайту, включно із наявністю будь-яких рубрик сайту в будь-який час. Також «Lysyanka.info» може накладати інші обмеження на певні рубрики або обмежувати Ваш доступ до інформації яка розміщенна на сайті без попередження або виникнення будь-яких зобов'язань.

Гіперпосилання (hyperlinks)

Деякі наявні на сайті засоби посилання (links) дозволяють відкривати сторінки в Інтернеті, які «Lysyanka.info» не контролює. «Lysyanka.info» надає ці зовнішні засоби виключно для зручності своїх користувачів, надання будь-якого такого посилання не означає, що «Lysyanka.info» забезпечує гарантії по використанню сайту, на який зроблено посилання, будь-якої інформації з нього, продукції та послуг. Відповідно «Lysyanka.info» не робить жодних заяв і не надає гарантій щодо вмісту або доступності сторінок, на які зроблено посилання, включно з допоміжними засобами пересилання (sub-links), що можна знайти на цих сайтах.
Під час реєстрації, замовлення або придбання продукції чи послуг у будь-якої сторони, опосередковано пов’язаної із нашим сайтом через посилання, Ви тим самим укладаєте угоду із третьою стороною, а не з «Lysyanka.info». У таких випадках, перед тим, як зареєструватися, зробити замовлення або придбати щось у третьої сторони, вам слід ознайомитись з умовами роботи із нею, а також з її політикою конфіденційності. Політика конфіденційності та умови використання, заявлені «Lysyanka.info» в цьому документі, застосовуватимуться виключно у конкретному обсязі документа. «Lysyanka.info» зобов`язується робити посилання тільки на сайти тих компаній, які поділяють наші погляди на конфіденційність. Однак, ми не можемо контролювати те, як ці компанії використовують або збирають інформацію чи провадять свій бізнес.
Коли ви переходите на сайт третьої сторони, Вам слід пам'ятати, що вона може використовувати файли cookies або інші засоби збирання інформації про Вас. В такому випадку політика конфіденційності та відповідні положення нашого сайту не застосовуються.

Надання інформації

Коли електронною поштою чи іншим способами Ви передаєте в «Lysyanka.info» інформацію або матеріали, що включають запитання, коментарі, поради, відповіді на запитання сайту, ідеї, графічні матеріали, комп`ютерні файли і таке інше, Ви тим самим прямо погоджуєтесь та гарантуєте, що власник матеріалу надає «Lysyanka.info» безкоштовні, безстрокові права на користування, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад і розповсюдження цього матеріалу (повністю або частково) у світовому масштабі та включення його в будь-які інші роботи, середовище чи технологію, нині відомі чи ті, що будуть розроблені в майбутньому, на які розповсюджується дана Політика конфіденційності.

Обмеження відповідальності

Ані «Lysyanka.info», ані його підрозділи, працівники, інші представники не несуть відповідальності за збитки пов’язані із використанням цього сайту. За жодних обставин «Lysyanka.info» не несе відповідальності за будь-які наслідкові, випадкові, непрямі, спеціальні або штрафні збитки чи витрати, включаючи втрату прибутків, перешкоди в бізнесі, втрату інформації або даних, втрату репутації, втрату чи пошкодження власності, будь-які претензії третіх сторін, що виникли у зв’язку з використанням, копіюванням чи переглядом цього сайту або його змісту, іншого сайту, куди було переадресовано користувача, незалежно від того, чи був «Lysyanka.info» попереджений, знав або мав знати про таку можливість.

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru