Реклама

banner

Заступником директора Лисянського ліцею призначили колишнього “міліціонера” без педагогічної освіти.

Цього року Лисянському аграрному ліцею виповнюється 50 років. Щоб гідно представити гостям свій навчальний заклад, педагоги борються за збереження іміджу і діяльності самого закладу. За роки існування ліцею більше 11 тисяч учнів здобули професію і поповнили ряди кваліфікованих робітників сільського господарства.
У 2013 році 9 випускників отримали диплом кваліфікованого робітника з

відзнакою, 1 учениця - золоту медаль та атестат з відзнакою. Це результат клопіткої роботи всього колективу, колишнього директора Попадюка В.В. та його заступників.
У травні цього року звільнився директор, але до цього часу нового керівника так і не призначили. Виконує обов’язки директора Л.О. Чумаченко, яка у своїй роботі має керуватися посадовими інструкціями директора, розробленими на основі закону "Про професійно-технічну освіту".
Стаття 45:
Педагогічною діяльністю у професійно-технічних навчальних закладах та установах професійно-технічної освіти можуть займатися особи, які мають відповідну професійну освіту та професійно-педагогічну підготовку, моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов'язки педагогічного працівника.
Виникає запитання: чому Л.О. Чумаченко приймає на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Яцюка О.І.,який зовсім не працював в освіті, за фахом - він інженер-механік, в “лихих” 90-х працював у правоохоронних органах, а донедавна - технічним директором ПАТ «Дашуківські бентоніти». Можливо, він фахівець у своїй справі, але посада заступника з навчально–виховної роботи вимагає відповідної освіти та досвід роботи не менше 3-х років в профтехосвіті.
Таким призначенням стурбовані мешканці Лисянки та колектив ліцею. Невже немає вчителів, які пропрацювавши майже все життя у цьому навчальному закладі, могли б стати гідним заступником директора? Колектив оцінює таке призначення, як приниження. Яким законодавством керується в.о. директора?

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Лисянка.інфо в соц спільнотах

VK
ОК
FB

Go to top Яндекс.Метрика QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Рейтинг@Mail.ru